Kijk! Ik ben een standbeeld!

Beeldende kunst

Groep: 1-2

Ken je dat gevoel, dat je zo blij bent dat je wilt huppelen of een liedje zingen? Of wilt dansen en springen? Sommige standbeelden kennen dat gevoel ook! In deze museumles ga je met een koffertje vol muziekinstrumenten, gedichten en prenten op ontdekkingstocht. Je moet al je zintuigen inzetten. Met spelletjes en opdrachtjes bedenk je hoe een vrolijk beeld klinkt, hoe een boos kunstwerk beweegt (of juist stilstaat) en hoe je een verdrietig beeldje kunt troosten. Samen met je klasgenoten maak je een uniek standbeeld van jullie vingers in gips: hiervan is er maar één in de hele wereld! Dit bijzondere beeld mag natuurlijk mee naar school.

Accepteer marketing-cookies om deze video te bekijken.

Aanbieder

Museum Beelden aan Zee
Harteveltstraat 1
2586 EL Den Haag

Neem contact op met
Karlien Ritter
070 - 358 58 57
educatie@beeldenaanzee.nl
www.beeldenaanzee.nl

Beschikbaar

01-10-2024 tot 31-07-2025

Lesmateriaal:
De les bestaat uit een rondleiding en een miniworkshop gipsgieten. 'Sensory Sculpture' in museum Beelden aan Zee staat voor een educatief programma waarbij alle zintuigen worden geprikkeld. Verwacht! Miró Sculptures | 20 september 2024 t/m 2 maart 2025 | Museumles thema: Dromen Een lesbrief is beschikbaar via https://www.beeldenaanzee.nl/nl/kijk-ik-ben-een-standbeeld.
Bekijk lesmateriaal
Onderwijs:
Geschikt voor Primair Toon groepen
Geschikt voor Groep 1 Geschikt voor Groep 2 Niet geschikt voor Groep 3 Niet geschikt voor Groep 4 Niet geschikt voor Groep 5 Niet geschikt voor Groep 6 Niet geschikt voor Groep 7 Niet geschikt voor Groep 8
Geschikt voor Speciaal
Prikkelniveau:
Prikkelarm
Maatwerk mogelijk:
Ja
Prijs:
€4,50 p/lln
Capaciteit:
30
Ringleiding aanwezig:
Nee
Rolstoel­toegankelijk:
Ja
Tijdsduur:
65 minuten